| browneyes03 a întrebat:

Recomandati-mi un rimel foarte bun pe care il aveti unul de la avon sau oriflame, sa fie ieftin si sa arcuiasca genele frumos. va rog am nevoie de un rimel bun URGENT(DAU FUNDA SI VOT)

5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.big grin mascara super enchant de la avon sau mascara 24k gold, ti le arcuieste si ti le si lungeste.mie mascara 24k gold mi se pare cel mai bunbig grin culoarea brown.e doar 20 d lei.si persistahappy

| Sisi0748 a răspuns:

Rimel Wonder las intense oriflame

| Dyanita a răspuns:

Eu am un rimel pe care il folosesc de foarte mult timp si nul schimb niciodata. Se numeste Kallos pentru volum si este foarte bun.Iar daca vrei unul neaparat de la Avon este un rimel Super Shock.Eu zic sa le incerci sunt bune.

| Georiflame a răspuns:

Wonder Lash Mascara. e super si e doar 11-12 lei cand il prinzi la reducere. pupici

| clatita0 a răspuns:

Eu folosesc de la avon Mascara SuperExtend si are un pret si convenabil(18 lei). Ma gasesti pe frumusica_nicol2006 daca vrei mai multe informatii