| anonim_4396 a întrebat:

Recunoaste cineva femeile astea? Cine sunt si de ce ar trebui sa fie invidioase si pe cine? http://www.taaz.com/......OaWIh.html

2 răspunsuri:
| UndergroundFolklore a răspuns:

Deci tu ai o problema.E a cinspea oara cand ne dai poze cu femeile astea, mai ales cu tipa din mijloc.Sunt femei normale.Nici urate, nici frumoase din cale afara.Acum ai inteles?

| arbl07 a răspuns:

Ce disperate sunteti, atatea profiluri! asta e nebunie curata, nu inteleg scopul. femeia blonda e o tipa stearsa si banala, lasati-o, nu aveti motive sa o comentati.dar mintea voastra inteligenta se poate indrepta s[re intrebari mai culturale.lol