| neanderthalfararusine a întrebat:

Rimelul afecteaza in vreun fel sau altul genele daca este folosit zilnic? Dar daca dormi cu el?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In timp o sa pari mai batrana daca nu mai folosesti acel produs, de aia si panaramele astea care se tot machiaza cand nu se machiaza arata ca moartea, iar o fata serioasa care nu se machiaza niciodata ramane mai frumoasa fata de cele care se ascund cu produse toxice

| Trifi a răspuns:

Mai Sofer vorbesti mult, prost si degeaba.
Rimelul nu afecteaza genele daca il folosesti zilnic cu, conditia sa te demachiez corespunzator. E cea mai mare greseala sa dormi cu rimel deoarece sunt mari sanse sa-ti cada genele plus ca iti apar si cearcanr.