| anonim_4396 a întrebat:

A intrebat o utilizatoare cum sa isi intinda parul cu placa fara sa il arda. Si am gasit un raspuns: suvita pe care vrei sa o intinzi sa o infasori in folie de aluminiu? si inca ceva? nu se arde folia? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu incerc sa imi tin doar putin suvita in placa si nu stiu ce sa zic despre folia de aluminiu cred ca se arde daca tii prea mult

| maduts a răspuns:

Nu se arde ca`i din aluminiu tongue

| perro12 a răspuns:

Folia de aluminiu nu se arde.Incearca chiar tu ca sa te convingi, ia o folie si cu o bricheta incalzeste-o si vezi rezultatul arde sau nu.
Parerea mea este ca poti incerca.

HF