| Ukiss25 a întrebat:

Sal TPU!:)As vrea sa stiu de pe ce site-uri romanesti as putea sa-mi comand o pereche de adidasi gen http://www.littlewoods.com/......72842.prd. Ma intereseaza mai mult modelul decat firma producatoare. Cel care da cele mai multe exemple de site-uri primeste fundita.mersi:*

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Zilele trecute am vazut adidasi ca acestia la 15 euro.Scrie si tu pe google Adidas hi tops si gasesti

| BonneLess a răspuns:

Nu poti cumpara neaparat online, poti lua adidasii din market.