| Biencutika1488 a întrebat:

Sal TPU. Cum sa imi mai prind parul? Il am putin mai lung de umeri, filat blond si m-am saturat sa ma duc in aceias zi cu el desprins si cu firele din fata prinse intr-o parte. Dau fundita. Sa nu fie foarte sofisticat si fara placa, ondulator sau alte din astea.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Păi.
● O coada de cal cu impletitura la baza
● Coada impetita spic de grau
● Codite micute impletite prinse intr+o parte
● 4 cozi impetite si dupa prinse intr+o parte coc.
● Coc facut din codite impletite
● Bucle romantice cu o banda subtire pe frunte
● bucle prinse in doua codite.
● moate prinse in coc
● coada simpla
● coada cu doua bucle in fata.
Mai am cate ceva:http://www.divahair.ro/15-22_ani/6_variante_de_coafuri_rapide_pentru_scoala

| Gabica a răspuns:

Poti sa iti faci coada impletita, coada intr-o parte, cumpara-ti un glamourette se gaseste peste tot contrafacut la 10 lei si are numeroase coafuri...

| Biencutika1488 explică:

Scuzati greselile gramaticale. Tastatura mea scrie numai ce vrea ea.

| lulu_8735 a răspuns:

2 codite, coada impletita, coc asa mic la spate...si cauta si pe you tube ca o sa gasesti f multe frizuri.usoare.funda?