| stef4nel29 a întrebat:

Ma gandesc sa imi pun 2 pluguri false, adica unul pe dreapta si unu pe stanga. Dar nu stiu daca nu cumva are o semnificatie....are? Tre sa fiu gay ca sa port pe ambele parti sau pe dreapta? Gay nu-s laughing Port si ochelari...nu stiu poate nu-mi voi arata ca o fetita. Ce ziceti? Dau funda ca nu mi-e greu!

1 răspuns:
| Mihaela_Evelyn_1997 a răspuns:

E foarte ok. Stiu baieti care au in ambele urechi...si nu sunt gay. Stai linistit rolling on the floor)