| barcelona_9855 a întrebat:

Sall..merge tricou verde cu blugi si tenesi rosi..........tricou este si galben happy

4 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Da,verde, galben si rosu sunt niste culori care dau foarte bine impreuna.Presupun ca blugii sunt albastri si sunt din denin fiindca nu ai r da prea bine sa iei jeansi colorati. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Iubibilăă a răspuns:

Da merge... mie imi place aceasta combinatie de culori.

| Ella3133 a răspuns:

Pai lamureste`ma tricou e galben sau verde?

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Depinde de ce culoare sunt blugii.Cum ai zice tu ei merg cu niste blugi mustar asa putini galbeni.Plz,funda daca ti-a fost de folos