| missGirlDeea a întrebat:

Sall., sunt cam slabuta si as vrea sa ma ingras putin dar as vrea sa ma ingras numai la picioare cu vreau 3-5 centimetri, e posibil asa ceva? Daca da va rog cum as putea s-o fac?

3 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Atunci cand te ingrasi, o faci peste tot.Nu doar in anumite parti ale corpului.

| OnlyBlack a răspuns:

Am o prietena care si ea e slaba insa are gambele mari si mi-a marturisit ca le are asa datorita faptului ca a fucut dans asa ca ai putea si u sa incerci astfel daca vrei sa te ingrasi numai la picioarewinkingwinkingwinkingwinking!

| Monobrow a răspuns:

Cred ca mere... ai vazut gore de la cluj de brate are love struck.