| MarySille a întrebat:

Sall TPU, credeti ca e bine sa ma tund noua moda de tuns 2011 acum cu parul mai scurt si intr-o parte mai scurt si intr-o parte mai lung? Eu cred ca mi-ar sta bine, deoarece e si vara acum. Si inca o intrebare: Cand e mai frumos sa iti lasi parul lung? vara toamna sau iarna? eu zic ca iarna si toamna!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noua moda da ti-ar sta fain si partea cand zici ca iarna si toamna iti sta frumos nu e adevarat tot timpul ti-ar sta mai bine mai mult toamna sper ca te-am ajutat succes