| ЛенаА a întrebat:

Sallut,vreau sa imi schimb culoarea parului si nu stiu ce culoare, am ochii caprui...))

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Da si tu cu banu

| lrls a răspuns:

Sau incearca sa iti faci suvitehappy

| DiazAndreea a răspuns:

Negru daca i ai inchisi la culoare si un saten sau roscat daca i ai deschidi la culoare

| pisicutza1scumpii a răspuns:

Incearca sa te vopsesti in culoarea biscuitelui, dar vei putea aplica si cateva suvite negre.Sau poate doar sa te tunzi

| sesilia2 a răspuns:

Din moment ce ai ochi caprui (maro) poti sa iti faci parul saten (maro).

| 3manuela a răspuns:

Daca ai ochii caprui culoarea saten iti prinde cel mai bine, daca ai culoarea foarte inchisa la par nu folosi decolorante pentru ati schimba culoarea sunt foarte periculoase incearca cu apa oxigenata, sau aplicati culoarea la vopseaua respectiva mai multe luni la rand din 3 in 3 luni si vei obtine rezultate uimitoare, bine asta daca nu vrei cumva sa te vaci blonda din bruneta, nu va prinde niciodata culoarea fara decolorante...bafta