| DangerKid a întrebat:

Sallz de la ce magazine pot lua bratarile alea ale prieteniei? sunt din bucurestibig grintongue

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eu ti-as zice magazine dar sincer e mai avantajos sa ti le confectionezi tu avand in vedere ca exista o multime de tutoriale care te ajuta si iti va fi foarte usor

4 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Nu se vand la magazine.se fac de copii.de la magazine iti iei ata ca sa iti faci bratari

| Digital112 a răspuns:

Colegii din scl mea le fac ei singuri

| Alexandra7201 a răspuns:

Uite, poti cumpara online de aici http://bratariaccesorii.blogspot.ro/