| LucaAka47 a întrebat:

Salut, am o întrebare cum pot să am sprâncenele groase (Sunt băiat) le am subțiri și zici că-s fată. stil așa vreau să le am http://2.bp.blogspot.com/......1600/2.jpg dacă știți un remediu ca să le fac groase, să-mi scrieți jos. Fundă nu am, îs nou pe TPU!

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Fii mulțumit cu sprâncenele pe care le ai; cu siguranță sunt în armonie cu restul trăsăturilor tale. Dacă unora li se potrivesc unele mai groase, nu înseamnă că și ție îți vor sta la fel de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dor cu implant de sprancene poti sa le ai mai groase. Nu exista potiuni magice care sa-ti puna foliculi, acolo unde nu sunt, si din ei sa se dezvolte fire de par. Uleiul de ricin nu ajuta la cresterea firelor de par (este doar un mit ) si minoxidil este eficient doar acolo unde deja exista foliculi.