| anonim_4396 a întrebat:

Am primit de ziua mea o pereche de blugi, foarte draguti de la una dintre colegele mele. Problema este ca sunt cu un numar mai mici... Tare as vrea sa ii port, insa atunci cand ma imbrac cu ei, nu sa simt tocmai lejer. Pot sa-mi inchid nasturii si fermoarul, deci asta nu ar fi o problema. Stiti cateva,, trucuri" cu care as putea sa-i mai largesc putin?

2 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Da sigur ca stim trucuri!
Cand mai cresti putin o sa vezi ca numarul tau 34 se transforma in38 si crede-ma nu vrei lucrul asta!
Noi fetele cand mergem la cumparaturi cumparam tot timpul o pereche mai mica decat numarul nostru, ai sa vezi.
Imbracate cu blugii si fa cateva genoflexiuni, o sa se lase repede( ai grija sa nu ii crapi)
Poti folosi un dress transparent ft fin pe dedesubt, o sa alunece mai bine.
Bafta

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Salut! Da, si eu de ziua mea de 13 ani, am primit o pereche de blugi prea misto si era pacat sa nu-i port happy. Era cu un numar mai mic si ma strangeau putin. Asa ca m-am imbracat cu ei, m-am dus afara si am inceput sa alerg, sa merg sa fac exercitii fizice. Poate iti suna prostesc, dar cand am ajuns acasa, blugii mei se mai lasasera si puteam sa-i port! Acum am 14 ani jumate si ii mai port happy
Bafta multa si la multi ani daca a fost ziua ta de curand :*
Fundita? puppy dog eyes