| alexyy96 a întrebat:

Salut am si eu o problema... si anume mi-au aparut de anul trecut pete pe gat inspre piept. destul de mari maronii, si de la care, recent am inceput sa am mancarimi..insa nu intotdeauna.
si ma intrebam ce creme pot sa folosesc pentru a disparea...
http://www.sfatulmedicului.ro/external/uploads/slideshow /42/11.jpg
ceva gen pete de acestea, insa am destul de multe in jurul gatului cam 70% si sunt foarte inestetice.
Daca ma poate ajuta careva cu cateva sfaturi, sau creme cu care as putea sa scap de pete si de mancarimi, si de la cele au aparut ele.?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la dermatolog sau cel putin cere sfatul unei farmaciste.