| fuchsiacherry a întrebat:

Salut anul acesta termin clasa a 8 a si dupa cum stiti urmeaza sa facem pozele pentru album si nu am nici o idee cum ar trebui sa stau bine stiu ca nu trebuie sa i-au pozitia de soldat, dar nici piti si am cautat si pe internet idei, dar nu am gasit daca sti voi un site cu poze sau aveti idei va rog sa imi da-ti FUNDA si VOT

2 răspunsuri:
| mirunix a răspuns:

Uite, ai face bine sa inveti sa scrii, dar pentru ca azi nu vreau sa fiu rautacioasa happy o sa fac abstractie de greseli si o sa-ti spun... Depinde unde faci pozele. Cand eu eram a 8-a, noi ne-am facut pozele la un studio profesionist si fotograful ne spunea sa fim cat mai naturali, sa zambim cu dinti, pentru ca arata bine. Daca vrei, as putea sa iti arat niste poze. Trimite-mi mesaj cu id tau.

| blackangel_7400 a răspuns:

Stai olecă cu pieptul în faţă şi puţin înclinată cu umărul într-o parte. A, şi ţine picioarele apropiate şi un picior puţin îndoit.