| silviu134 a întrebat:

Salut, as avea nevoie de ajutor in alegerea costumului pentru banchetul de clasa a8-a. Nu prea stiu cu ce sa ma imbrac, daca sa maimbrac in costum sau intr-o pereche de blugi si o camasa. Va rog sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| CristinaCriss001 a răspuns:

Hmmmm important este sa te simti tu bine. Eu iti recomand sa ramai la perechea de blugi, un tricou cu un imprimeu haios si un sacou pe deasupra happy
Distractie placuta big grin

| CristinaCriss001 a răspuns:

Hmmmm important este sa te simti tu bine. Eu iti recomand sa ramai la perechea de blugi, un tricou cu un imprimeu haios si un sacou pe deasupra happy
Distractie placuta big grin

| hope2destiny a răspuns:

Mie imi place sa vad un baiat imbracat lejer, nu la costum cu cravata/papion sau mai stiu eu ce...personal, nu suport tinutele elegante, care necesita prea multa atentie si grija. prefer stilul sport. whatever, nu conteaza ce prefer eu laughing
votez cu blugii si camasa. iti imaginezi ca nu cu ea in pantaloni, ci pe afara. eventual niste blugi cu bretele d`alea care atarna langa picioare [scuza`ma, dar nu stiu cum se numesc rolling on the floor]. in picioare sneakersi si ceva la gat [gen marijuana sau o lamabig grin]...nu prea ma pricep eu la haine pentru baieti, dar am o imaginatie bogatalaughing app, sunt fata si sunt tot intr`a 8a big grin

| silviu134 explică:

Si eu tot la pereceha de blugi ma gandeam :d