| Hulk1298 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un parfum Paco Rabanne 1 Million de 50 sau 100 mililitri. Sunt din Galati, stiti vreun magazin? Daca nu, il pot comanda si de pe net, dar as vrea sa fie cat mai ieftin si cat mai sigura comanda, poate stiti vreun site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu sunt din Galati, deci nu iti pot recomanda un magazin de acolo. Insa iti sugerez sa te uiti pe aromedelux.ro. Parfumurile sunt originale, cu preturi acceptabile. Eu mi-am ridicat parfumul direct de la sediul din Bucuresti, insa poate fi livrat in tara prin Fan Curier. Parfumurile sunt frumos ambalate, chiar daca nu soliciti asta, gratuit (gen cadouri). Si cred ca o sa gasesti si ce cauti tu.
Sau poti incerca si StrawberryNet.com, insa am vazut ca preturile sunt mult mai mari, taxa de livrare pentru comenzile exclusive de parfumuri este mare si cred ca iti ajunge coletul dupa mult timp de la plasarea comenzii. Insa te poti uita. Nu pot sa-ti spun o parere, pentru ca nu am avut de-a face cu ei.
Succes si sper sa gasesti ceea ce cauti!

2 răspunsuri:
| CiprianN94 a răspuns:

Am gasit ceva ieftin pentru tine dar trebuie sa-ti faci comanda.
Comanda este 100% sigura si ajunge repede, am mai comandat de la ei.
http://bit.ly/1Lyv8yU

| CiprianN94 a răspuns:

Sau acesta. http://bit.ly/1LyvvJX
este mai ieftin decat cel de pe aromedelux.ro