| marin815 a întrebat:

as vrea sa ma tund scurt da prea stiu cum din cauza golurilor de par. ce-mi recomandati?

3 răspunsuri:
| BiancaDenisa a răspuns:

Buna! Daca ai goluri de par scurt nu vei putea decat cu masina(sau eventual baieteste)pentru. ca la goluri de par merg doar tunsorile foarte scurte(asa sunt si eu si sunt tunsa baieteste)succes!

| WeLoveIceCream a răspuns:

Oricui ii sta bine cu o tunsoare french:">. uite o imagine: http://newhairmodel.info/......yle1.jpg.o sa iti stea bine, sau daca nu, cauta aici.ai de ales din o gramada de modele: http://www.google.ro/......tp?/search

| IceCube a răspuns:

Salut! Si fratele meu a avut o problema din aceasta si acum e mai bine.A facut injectii in cap vreo trei saptamani si s-a dat cu o crema care se numea "triamcinolon S" cu care se dadea in locul unde avea gol.Si el la fel ca si tine se tundea foarte scurt si a renuntat si s-a tuns mai putin pentru a nu se mai vedea golurile.Incearca ce ti-am spus si nu te mai tunde scurt!
(Sper ca am inteles ceea ce ai zis si sper ca m-am facut inteles)