| Vivik937 a întrebat:

As vrea sa tin o dieta dar care sa aiba efect si sa nu fie baza ta pe infometare,cu alte cuvinte o dieta sanatoasa,daca ma puteti ajuta, va rog mult!

2 răspunsuri:
| CarlyZ a răspuns:

Http://www.getfit.ro/alimentatie/diete/dieta-vegana-optimala.html

+ sport.
PS: Aceasta dietă este și un stil de viață, informează-te că nu vei regreta.
Bisous!

| AuroraRM a răspuns:

Simplu de tot, doar trebuie sa excluzi pîinea alba si carnea grasă, in rest consuma ce doresti, și ceva exerciții fizice, fără exagerare, cîte 15 min la domiciliu, suficient.