| littlemix a întrebat:

Aveti idee daca epilatul cu ceara rece de la veet pentru axile si linia bikinilor doare? Are un rezultat bun? Daca ati incercat vreau sa imi ziceti si mie cum este... Multumesc anticipat... Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| annia_9416 a răspuns:

Pai sa stii ca nu doare.si are un rezultat bun.dar daca ai pielea sensibila ar fi ideal inainte de a folosii sa tii gheata putin sa nu te doara asa rau, iar dupa sa te dai cu crema :*

1 răspuns:
| pse2 a răspuns:

Eu iti recomand cu ceara caldabig grin.Eu una mi-am luat un pachet de ceara de la Farmec,e verde deschis,bobite, intr-o cutie galbena.O poti folosi tu, de multe ori si e foarte buna big grin