| Vali215 a întrebat:

Salut! Care parfum de la Hugo Boss vi se pare că miroase cel mai bine? Aș vrea să dau o comandă și nu știu pe care să-l iau.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu conteaza ce spun altii, ci conteaza cum reactioneaza parfumul in combinatie cu chimia pielii tale.Acelasi parfum are miros diferit in functie de cine il poarta.Deci in loc sa comanzi acum, de pe internet, ar fi intelept sa testezi in magazinele fizice mai intai.

| gabicoo a răspuns:

"Eau de Poubelle by Chlotilde" ediție limitată! Doar pentru locuitorii Sectorului I București!