| NYCity a întrebat:

Salut, care stie niste programe de editat poze unde pot sa imi pun diferite frizuri, ma rog, nu prea stiu cum sa explic, sper ca intelegeti ce vreau sa spun!big grin

Răspuns Câştigător
| Adelina102 a răspuns:

Www.taaz.com e cel mai bun:D:X

5 răspunsuri:
| KikiRiki98 a răspuns:

Photoscape si photoshop. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?puppy dog eyes:Te pup:*

| Viky_7182 a răspuns:

tonguehotoscape,Picnik,Pizap! Sunt foaret bune fiecare are rolul ei!
O sa te ajute.

| kindy_2349 a răspuns:

Siteul www.stilfeminin.ro stiu ca are un fel de salon virtual dar nu l-am incercat sa vad cat de bine functioneaza.