| shorty93 a întrebat:

Salut :* care stie un salon unde imi pot pune pierce in buric din Timisoara? si imi face gaura daca am 14 ani? :d

FUNDITA! love struck

Răspuns Câştigător
| BubuLina999 a răspuns:

Pai nu stiu daca ai voie sa. ti faci la varsta asta. dar eu stiam ca e cu acordul p[arintilor. asa stiu eu. dar iti dau un sfat ca de la fata la fata ca si eu am 14 ani. nu. ti pune piercing in buric. uneori de vede inestetic si plus au toate fetele.

, mai asteapta cativa ani poate. ti schimbi parerea si poate e posibil ca acea gaura sa se infecteze si nu e bine deloc pentru sanatate.

eu ti.am dat un sfat daca vrei sa ti cont de el. ramai asa cum esti, nu pune un cercel doar pentru a fi intr. un fel anume. sunt sigura ca esti frumoasa asa ca nu trebuie sa. ti pui asa ceva.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca iti face dar nu pentru ca nu ai avea varsta corecta ci pentru ca mirosi a prostie rau de tot, numai bine

| Karmesytta a răspuns:

Buna si eu am 14 ani si acum cateva saptamana mi-am facut pierce, sunt tot din timisoara, o colega si-a facut la salon si are tot 14 ani la salon te lasa doar cu un parinte, in rest nu`i prblema:*