| goldenbullet a întrebat:

Ce parere aveti despre zorilestore.ro? Este sigur? Cum sunt marimile hainelor si a incaltamintelor? Marfa este de calitate?

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

E firma mare pe on line, cu produse OK. Am o prietena care a luat de la ei si a fost multumita.

| AlexandraSimion a răspuns:

Este un magazin sigur, iar prețurile sunt acceptabile. Pentru mai multe informații despre acest magazin poți vizita https://www.cumpar.net/zorilestore-ro/

| ГЭOPГИ a răspuns:

Au haine de firma, sunt de calitate iar cu marimile vezi acolo pe site.ori, ca sa fii mai sigur, ii contactezi!