| lTudyl a întrebat:

Salut.DAU FUNDA!
Puteti sa imi dati un tutorial pentru a face freza asta?
Mentionez ca am parul destul de lung ca sa o fac si cam acelasi gen, am nevoie doar de un tutorial cum sa o fac. Daca se poate ceva video, daca nu e ok si scris.
ACEASTA E FREZA : http://postimg.org/image/55b8j6j4t/

p.s. Daca stiti cumva cum se numeste aceasta freza puteti sa imi spuneti si asta!

1 răspuns:
| Alexandra_Ramona_1989 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun numele frezei, si nici nu am reusit sa gasec vreun tutorial pentru tine. Ideea este ca nu este greu de realizat, indiferent daca parul tau este ondulat sau drept ai nevoie de o placa de intins parul, sau o perie ondulata si un feon bun. procedeul nu ti-l pot explica in scris (din pacate) insa chiar nu este complicata coafura happy