| TotEl a întrebat:

Deci am vrut sa imi cumpar o sapca monster si era mare de mine, vanzatoarea mi-a spus ca nu au marimi, dar am vazut la niste copii sepci si erau mai mici.Deci sepcile monster au marimi? Funda + vot si de unde pot lua dupa marimi

3 răspunsuri:
| emag a răspuns:

Poate vanzatoarea a zis ca au marimi la magazin, aia fiind ultima marime din magazin

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Vanzatoare s-a referit ca nu mai au alte marimi in magazin.
Si da exista sepci monster si pe alte marimi de ex:eu am una 15-17 ani iar fratele meu 12-14 ani

| MIDnightMoon a răspuns:

Ia-ţi mai bine Fullcap cu DC sau NY. Cel puţin eu am doua fullcap-uri cu Monster şi m-am plictisit de ele. Le ador pe cele de la NY love struck. Şi sunt mult mai faine, zic eu.