| scumpik a întrebat:

este adevarat caci daca te tunzi filat (iti iei doar din volum si nu si din lungime )vei capata mai mult volum decat ai? pentru ca eu vreau sa scap de tot volumul din par si sa-i dau o forma asa ca m-am gandit sa ma tund asa.va rog sa imi raspundeti pentru ca am urgent nevoie.mersi

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Te tunzi, e cum te-ai scapat pe o perioada scurta de acest volum, cu siguranta parul creste, pe parcurshappy.
Bafta!

1 răspuns:
| Ionelarebela a răspuns:

Eu din cate stiu atunci cand te tunzi filat iti raresti parul. dar ai putea sa-i spui coafezei sa-ti ia din volum.