| adri a întrebat:

Salut fetelor! Am si eu o problema de care nu stiu cum as putea scapa, in urma accneii mi-au ramas niste pete mai intunecate pe fata cum as putea scapa de ele sau poate vreo crema cu efect de inalbire, vreo masca cine poate sa ma ajute multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Maseaza-te pe fata cu zeama de lamaie sau zeama de rosie! Rosia face minuni!

| anka a răspuns:

Citeste pe blogul meu: http://anka-flame.iblogger.org/? p=205
E verificat.

| Anca a răspuns:

In proportii egale : zeama de patrunjel si lapte. plus cateva picaturi de lamaie.
Ti pe fata in jur de 15 minute si speli cu multa apa.

| allyce a răspuns:

Incearca,, klirvin,, e super si ajuta mult inalbeste curata, scoate taieturile. le gasesti in farmacii