| Ciocolathaa a întrebat:

Salut :*! Fetelor, as vrea sa imi dati un sfat. Parul meu stau foarte lins, si as vrea sa imi stea puutin mai bufant, dar varfurile sa stea drepte (sa nu fie indoite in afara). P.S - nu vreau link-uri, vreau sa imi zicetti voi ce ar trebui sa fac. Bineinteles, funda :*! Multumesc!

3 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Poti folosi un sampon+balsam pentru volum de asemenea inainte de uscare poti folosi putina spuma( nu prea multa pentru a nu-l incarca) un altt sfat ar fi sa iti usuci parul cu uscatorul cu capul in jos( astfel incat sa usuci parul de jos in sus). Cat despre varfuri poti incerca cu ceara de par sa le faci sa stea cum vrei tu sau bineinteles cu mult mai cunoscuta placa de intins parul.

| Padurariu_Ioana_1993 a răspuns:

Hei. Si eu am aceeasi problema cu parul rolling eyes. Folosesc spuma, la radacina, pe parul umed si mult fixativ + tapat, cand se usuca big grin

| Padurariu_Ioana_1993 a răspuns:

Hei. Eu am aceeasi problema cu parul rolling eyes. Folosesc spuma pe parul umed (dupa ce ma spal) si fixativ + tapat cand e uscat. big grin