| NekoLoriichan3 a întrebat:

Fetelor,spuneți-mi niște site-uri cu geci si jachete de dama(nu prea scumpe-max 150 lei) happy

Răspuns Câştigător
| UnicornPuff a răspuns:

Sunt foarte multe site-uri. Si eu am cautat ceva timp.dar am gasit niste site-uri care imi plac :

-Zara (sunt multe haine foarte dragute. Si sunt si reduceri foarte mari )
-Obey (site-ul aceste nu prea il folosesc. Dar e destul de populat)
-Mey (sunt foarte multi pantofi.dar mai sunt si haine)
-Mango (eu de aici imi iau mai mereu haine. Dar sunt destul de scumpe. Poti sa gasesti si la oferta dar mai greu. oricum sunt superbe hainele
-Kenvelo(haine super dragutee. Dar poti gasi si magazinul. Dar eu aleg sa le comand. Sunt mai ieftine)
-C&A (sunt super dragute hainele. De acolo am si eu vreo 10 tricouri)
-H&M (de acolo am majoritatea gecilor. Si a blugilor)

Stiu mai multe dar imi e lene sa ma gandesc. Ti-as face o lista intreaga. Dar nu sunt tocmai la pretul oferit de tine. Este greu sa gasesti o jacheta frumoasa la 150 de lei. Eu mi-am luat jachete. Si cel mai putin am dat. 3 milioane. Uita-te pe site-uri si poate te ajuta. Bafta!

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Incearca pe kurtmann sau b fashion

| Unicornaş a răspuns:

Bonprix
Miniprix
Bbfashion
Kalapod
Elefant

| dianabaumli a răspuns:

Vei gasi destul de multe modele pe www.famevogue.ro...:)

| Alexia26 a răspuns:

Cu siguranta vei gasi aici http://unbutic.ro/geci-dama-ieftine tot ce cauti.

| NekoLoriichan3 explică:

Mulțumesc pentru răspunsuri ^_^