| Deea149 a întrebat:

Imi puteti da si mie un sfat la cum pot scapa de matreata? Am folosit si head&shoulders si cateva sampoane profesionale anti matreata, dar nu am reusit sa scap. O prietena mi-a spus ca poate fii din cauza clatirii dar nu aceasta e cauza. dupa ce ma clatesc nu mai ramane sampon, sad

3 răspunsuri:
| MagicButerfly a răspuns:

Uita-te in catalogul de la AVON la sampoanele Naturals cauta samponul care ti se potriveste. Funda?

| sweetflirt a răspuns:

Incearca asta:ulei de masline, miere, vitamina E si A lichide si ulei de ricin
la mine a mers
trebuie sa stai cu acest amestec 30 minute si apoi te clatesti bine cu dusul
sa-mi spui daca merge...NOROC!

*a,era sa uit, sa amesteci bine ingredientele!