| Mentalist09 a întrebat:

Salut.
Joi este ziua unei prietene de-a mele foarte bune(sunt băiat) si nu stiu cu ce sa mă duc dintre : camasa+hanorac (H&M) si jeans sau o bluza / camasa?
La ziua ei vin mai multe fete populare, adica aproape cele mai populare din oras si vreau sa le fac o impresie buna(ne ducem la bowling).
Si oare e bine ce i-am luat? O cutie de bijuterii(mi-a zis ca colecționează) si o bratara înăuntru + o rama foto cu mai multe poze cu mine si ea(JOI ii e ziua si vineri se muta din tara pentru totdeauna) si m-am gândit la asta ca sa ii rămână amintire fiindcă a fost aproape cea mai speciala persoana din viața mea.
E bine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa+hanorac - MARE GRESEALA
traducere:elegant+sport

Tricou negru cu camasa in carouri pe deasupra si blugi.

Saaaau, cum e la moda acum : airmaxuri fosforescenti, caciula ciorap si tricou roz rolling on the floor

| alessyo21 a răspuns:

Sincer? Eu m-as fi dus in jeansi negrii skinny cu o camasa dar nu alba..colorata poti si in carouri sa nu o bagi in pantaloni si o lasi descheiata la 2 nasturi sus cu un tricou alb putin mulat pe dedesubt dar nu foarte mulat ca nu esti...(^^) si poti sa ai si un fes gen din cropp town dar nu prezervativ dala pe spate unul care sa fie putin ridicat in sus