| anonim_4396 a întrebat:

Maine merg la o petrecere si o sa alerg o sa ma joc mult. Poate iesim si pe afara. As vrea sa port ceva lejer si dragut foarte confortabil. Mi-ati putea da cateva idei despre cum as putea sa ma imbrac? Ofer funda! Multumesc mult

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hyperbeast777 a răspuns:

Din ce am auzit o sa schimbe ceva la desenele respective pana atunci o sa dea doar reluari (nu stiu la ce ora?)

| hyperbeast777 a răspuns:

Ai putea sa porti niste pantaloni scurti (cel putin la mine e cald) daca vrei niste colanti si un tricou (de preferat sa nu fie simplu tricoul cu ceva desene finca nu o sa vin fain cu colantii simpli)