| Dardari_Amro_1993 a întrebat:

Salut, mi-am luat o pereche de pantofi Nike din magazinul lor din Fashion House, i-am incercat la ei, au fost destul de ok, i-am cumparat, la prima purtare am simtit ca sunt mici ( am marimea 47 ), si imi vin pana la ultimul milimetru, si au inceput sa ma enerveze, nu mai am cutia / eticheta de pe ele, doar mai am bonul, pot cumva sa le returnez?

1 răspuns:
| Ciudin_Andreea_1996 a răspuns:

Daca ai bonul cred ca poti sa schimbi cu alta pereche din acelasi magazin dar nu sa returnezi.