| donarcostica a întrebat:

O rezolvare pentru buzele uscate? Sunt baiat. Am un balsam de buze cu portocale dar nu prea ajuta. Ceva ajutor? Stima.

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balsamul de buze cu aroma de fructe ( musai varianta asta ) de la TIS. Costa 5-7 lei, e formulat bine, e suficient sa il aplici doar seara si il gasesti in farmacii si plafare. Degeaba folosesti un balsam de buze daca n-are o formula buna care sa hidrateze buzele, eu aveam unul de la nivea si trebuia sa il folosesc de mai multe ori pe zi, pe asta il aplic de cateva ori pe saptamana.
https://www.putereaplantelor.ro/......-4-gr.html

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ulei de cocos, masline, miere.

| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Un balsam bun. De la Neutrogena, de exemplu. Nivea e bun, dar asta e mult mai bun. Vezi sa fie incolor, eventual inodor, sa nu pari gay.

| wonderwoman123 a răspuns:

Un exfoliant pentru buze. Il poți face acasă cu o lingura de miere si una de zahar, le amesteci si freci buzele cu el.