| ionela_1354 a întrebat:

Salut.Saptamana viitoare este ziua de nastere a celei mai bune prietene si nu stiu ce sa ii cumpar. imi dati cateva idei plsss?(fundita)

Răspuns Câştigător
| lollopop a răspuns:

Incearca sa scoti de la ea niste informatii. Tu nu stii ce culori ii plac, sau ce tipuri de haine? Eu prietenei mele cele mai bune i-am cumparat un tricou gri fiindca ei ii plac culorile inchise. Deasemenea ii poti cumpara o carte daca ii place sa citeasca, sau un lant, o bratara, un inel. Ceva cat de mic ii poate aduce zambetul pe buze.

10 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc : bluzite, balerini, blugi, ochelari de soare, bentite, clame, carti, albume de fotografiat, ceas, inel, bratara, gentute, hanorac, geaca de blugi, sapca. Nu stiu sper ca te-am ajutat cat de cat.

| Floreenofficial a răspuns:

De obicei eu fac cu ceva timp inainte un chestionar ca sa vad ce ii place persoanei respective. big grin

| lilboutique a răspuns:

Un parfumhee hee

| Ana-Maria94 a răspuns:

Poi poti sa mergi la un magazin care face imprimeuri si sa-i imprimi pe un tricou sau pe o perna poza cu voi doua sau pe o cana sa-i faci un puzzle cu poza vostra si multe chestii interesante si ii raman ca amintire toata viata.La multi ani! prietenei tale.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu s-ar putea sa gasesti.incearca sa mergi pe la mall-urile mai mari.bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Ionela!

Asadar, este prietena ta. Ii poti lua un parfum ( stii doar ce arome ii plac ), i'ai putea cumpara o carte, niste bijuterii, inel, bratara, cercei, lantic, ( nu din tinichea, desigur ), sau de ce nu, i'ai putea lua un set de bijuterii. De asemenea un articol vestimentar, bluze, jensi, trening, ar incanta'o. Ii poti lua un accesoriu, cum ar fi o bentita, niste ochelari de soare, o curea, un ceas, sau altceva. Ai putea sa cumperi o cana, sau o perna, sau un tricou, pe care sa scrie "Pentru cea mai buna prietena", ori alte mesaje pe care le doresti tu. Nu se exclude faptul sa ii personalizezi un tricou, sau altceva. Poti pune pe un tricou poza voastra, pe o perna, pe o bluza de trening. Ii poti cumpara 2 bilete la film sau la un concert unde sa mergeti amandoua, si sa va bucarti din plin.

Pa-pa! Sper ca te'am putut ajuta! O zi buna si un Paste fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i o felicitare pe calculator in care sa intre urarea de la multi ani si o poza cu voi doua... mie se pare o idee buna :-)

| MickeyAndryyy a răspuns:

Sunt de acord cu Ana-Maria94

| ralucutza_1614 a răspuns:

Incearca sa ii soti informatii si afli ce lucruri ii plac bee