| godfather1997 a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot cumpara niste camasi Paul&Shark originale. Daca imi puteti da site-ul din Romania daca exita in Romania site pentru firma asta sau daca stiti unde pot gasi un magazin in Bucuresti.Multumesc

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Parca zicea Basescu ca el numa' de-alea poarta. O fi stiind careva de pe site-ul Presedintiei.

1 răspuns:
| niculaionut85 a răspuns:

Salut,

Gasesti ceva similar pe www.readytowear.ro
Este un brand nemtesc Carisma ce propune o gama de camasi pentru barbati in genul celor de la Paul&Shark sau La martina. Au mai multe modele de camasi barbatesti, majoritatea sunt croite slim fit.