| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, știe cineva parfumuri sub 50 lei cu 100ml? Care sa fie ok la miros etc?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista parfumuri sub 50 lei!
Acelea sunt APE cu foarte-foarte putian esenta de parfum, numite apa de toaaleta sau apa de colonie.

Parfumurile nu pot avea preturi mai mici de 300-400 lei, la 100ml fiindca sunt scumpe de produs si este imposibil sa poti cumpara parfum cu 50 lei.

| Frank51 a răspuns:

Nu există parfum ok la 50 de lei, abia sticla și ambalajul costă atât, și găsești în interior o soluție cu 99% alcool...

Dacă vrei ceva relativ ok caută parfumuri de designer, gen armaf, sunt ieftine(80-150 lei) și miros relativ ok și persistă.

| alina2k18 a răspuns:

Da, arabesti.

| Dismally a răspuns:

Sub 50 lei erau cateva de la Cuba si poate ceva Adidas.

| carevaescu a răspuns:

Adidas Game.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei arome barbatesti, gasesti in revistele Avon

| dragodana a răspuns:

Salut!
Lidl.Sunt gama Suddenly la 23-30 lei si sunt dupe-uri. Tine mirosul vreo 3-4 h.Si de femei si de barbati.
Sau Refan.Si alea tot dupe-uri.
La banii aia numai asa ceva gasesti.
Mai degraba Oriflame decat Avon.Cel putin de la firma asta dureaza mirosul mai mult si nu par toate trase la indigo sau sa fie dulci de dai in diabet.

| IceRope a răspuns:

La prețul ăsta, cea mai tare aromă o are WD40.