| ShREKT a întrebat:

Salut, stiti cumva daca la saloanele de tatuaj se fac si tatuaje temporare? As vrea sa-mi fac acel Bontida Fever sa iau abonamentul si sa ma scap de el.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Tatuaj temporar" nu exista!
Tatuajul SE ARDE in piele si ramane urma definitiva, pe viata.
Ce dorest tu, este facuta cu vopsea si se numeste si "Henna". Se poate spala sau "dispare" in 6-12 luni.

| sammie a răspuns:

Tatuajele temporare nu exista la saloane.

| newaccountbye a răspuns:

Cred ca îți poti face cel mai bine pe litoral, la standurile acelea cu tatuaje cu henna!