| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva vreun tratament natural pentru indepartarea petelor(urmelor) maronii de pe fata? Din cauza cosurilor tratate am ramase cu urme pe fata si nu stiu cu ce sa le tratez.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| KaRioKa a răspuns:

Batonul pentru cosuri de la garnier e super bun, pentru urme si alte chestii.papa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este nevoie sa faci ceva anume pentru a trece, vor trece de la sine(complet)in maximum 5 luni.In cazul in care-ti doresti neaparat sa folosesti ceva,in schimb,fa masaj local cu crema de galbenele(este o crema facuta din uleiuri si extracte de plante,nu contine chimicale, deci este o crema naturala), aplicata in strat subtire.

| anonimatus1999 a răspuns:

Cel mai bine este sa iti dai cu nuca pisata pe care o pui in iaurt si amesteci. si cel mai bine e daca ai sa amesteci si cu pasta de struguri sau cirese sau visine sau capsuni