| ExtreamL4D a întrebat:

Sunt baiat 17 ani si am un botez peste 2 saptamani. Intrebarea mea e: pot sa iau pantofi albastri cu pantaloni rosii si camasa alba? Multumesc!
Acestia sunt pantalonii : http://dehaine.ro/......50x310.JPG

Răspuns Câştigător
| Luizaaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere mi se pare prea colorat, albastru cu rosu...
Eu as opta pe pantalonii rosii cu incaltaminte maro ca si in poza sau costum negru si camasa de o culoare deschisa (preferabil alba). In fine, tu decizi.

| ExtreamL4D explică (pentru Luizaaa):

Nu vreau sa optez pentru costum negru, nu imi place negrul deloc

3 răspunsuri:
| bobbyG a răspuns:

Daca sunt bleumarin si nu sunt lacuiti merg, sacoul sa fie tot bleumarin... Parerea mea

| Darius121 a răspuns:

Daca pantofii sunt un albastru mai inchis cu siguranta se asorteaza. Funda?