| TheNakedRussianThatFoundYouOnTheStreet a întrebat:

Salut, sunt baiat si am avut parul caam de... juma de metru si l-am tuns pentru ca s-a gasit un retardat sa ma rada in cap in forma de pl, asta s-a intamplat acum ceva timp si parul meu este caaam cat un caiet mic... d-ala de elevi big grin.Sii intrebarea este ce sampon pot folosi pentru a numai avea acest volum (deci imi sta parul gen afro) tin sa mentionez ca virgula cand aveam parul lung statea drept chiar daca ma spalam cu sampon pentru volum.

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ca el era retardat te cred dar tu de ce ai stat - ha ha ha

| benny a răspuns:

Roker laughing te-a ras in cap in forma de _i_ laughing pai si tu ce ai facut ai stat si te-ai uitat la el cu isi bate joc de tine

| Giutsa a răspuns:

Te contrazici singur... Parul nu se schimba in functie de marimie. Dac tu aai parul cret cand e scurt nu are cum sa se indrepte cand e lung. Eu am parul cret de fel si am parul lung, am avut si parul scurt si nu a fost niciodata drept laughing. Anyway. Incearca plaaca de par. Sau sampon de la elseve pentru parul rebel. Pe asta il folosesc si eu si sincer isi face efectul

| Parker a răspuns:

Placa de indreptare : Instyler e foarte buna, parca am vazut ceva pe la top-shop. Vezi ca sunt samponuri pentru par drept...

| 1000bodies a răspuns:

Pai atunci cand ai parul scurt, parul capata volum thinking Ori astepti pana iti mai creste (la baieti creste repejor xD) ori iti iei un sampon sau balsam pentru par drept, vorba celorlalti.

| eubest a răspuns:

Si parul meu are tendinta de a sta cat de cat afro poate ma ajutati si pe mine

| Alynstar5 a răspuns:

Instyler si Dalyn este bun.