| mafiot1 a întrebat:

Salut sunt baiat si as vrea sa imi las barba si parul lung ca Bray Wyatt si ca Daniel bryan ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important e sa-ti placa tie, nu noua.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca trebuie sa faci ceea ce-ti place!

| Dia007 a răspuns:

Din cate stiu, cel putin la partea cu barba, e o optiune ceva mai personala, aproape intima.
Gandeste-te ca vei manca, iti vei saruta iubita, iti vei pupa mama, rudele. Iti va acoperi expresiile fetei.
E o decizie la care, eu, daca as fi baiat, m-a gandi de doua ori. Daca nu din perspectiva lucrurilor mentionate mai sus, atunci a ingrijirii acesteia. in fiecare dimineata va trebui sa ti-o rearanjezi pentru ca vei dormi pe ea si iti va sta in toate felurile.
Nu stiu, o barba lunga nu ti-as indica, par lung da, e chiar atragator.