| Geanin a întrebat:

Sunt baiat si ma gandeam ce fel de frizura mi-ati sugera una cu parul mai mare si cu breton avnd in vedere ca am parul mai aspru.

Dar nu vreau ceva cu parul pana la umeri, vreau doar in parte din fata un pic mai mare dar nu cu creasta. Deci ce mi-ati sugera?
Vru si poze.

2 răspunsuri:
| didu73 a răspuns:

Ti-ar sta bine cu parul lung cam de 4 cm cu ptin breton si sa fie ciufulit cu stil. fetelor le place asta happy sper ca te-am ajutat

| NoOoD a răspuns:

Te'ar sta bine fara breton inseamna : Pt frizura fara breton, nosati lase deloc breton o'sati lase parul putin mare in fata.