| Ionut231312 a întrebat:

aceasta intrebare se adreseaza celor care au avut probleme cu acneea si au folosit duac impreuna cu mask gel sau alt gel pe langa duac... in cat timp s-au vazut rezultatele? Dupa ce ati facut o pauza cu crema v-au mai aparut? Orice informatie despre acest tratament este folositoare, iar cel mai amplu raspuns va primi funda.

Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| Ivanescucristina a răspuns:

Bună...
Eu am problema asta de mult timp, am fost la dermatolog și mi-a dat creme și tot felul de măști, sincer nu am vazut nici o ameliorare.

De ceva timp mă spăl cu săpun Dove și nu îmi mai lun mainile murdare pe față. și mi-am mai disparut din ele.
Sau mai exista Sebum Gel, este albastru și dojatorul verde este în jur de 30-35 de lei, dar îți ajunge foarte mult. pui 1-2 picaturi freci bine în palmă și te speli pe față.

Funda?