| GaBeLo10 a întrebat:

am 14 ani dar toata lumea spune ca nu par de aceasta varsta, cum sa fac sa fiu mai mare, solid ceva de genul.
Funda

Răspuns Câştigător
| bogdanel456 a răspuns:

La sala la 14 ani? Nu, dupa parerea mea este sa faci sport, intinde-te cat mai des, si mananca cat mai sanatos nu te du la sala de pe acum, ca dupa o sa ramai mic cam toata viata.

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am 24 si lumea spune ca arat de maxim 20, eu ma bucur, de ce sa vrei sa pari mai batran?

| Evolution a răspuns:

Alege un sport (nu neaparat sala), mananca sanatos, eu zic sa cresti asa cum iti este dat fara sa iei prafuri sau sa te fortezi de la o varsta fragedă.
Cand o sa ai 18 e mai bine sa arati mai tanar decat unii care zici ca au 30+.

| Nede a răspuns:

Sa fii mai mare nu ai cum, dar poti incerca sa pari mai mare. Poti incerca sa mergi la sala pentru a creste in greutate si la fizic si poti incerca sa te imbraci mai elegant sau mai serios decat cei de varsta ta. Atunci cu siguranta o sa iti spuna lumea ca pari mai mare. O zi buna sa ai!

| KodrutZ a răspuns:

Photoshop.

| alliyn13 a răspuns:

Pai ar fi cateva chestii... incearca sa mergi la sala si sa mananci mai bine... pentru inceput

| CastraveţiMuraţi a răspuns:

Dacă nu pari de vârsta ta, măcar poartă-te adecvat vârstei. Poţi încerca să faci sport, dar metabolismul fiecăruia diferă şi s-ar putea să nu te influenţeze.