| Vanea999 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa-mi creasca barba, in ultimul timp mi-au aparut citeva fire pe barbie si as vrea sa-mi creasca mai repede, daca le tai o sa creasca mai groase si mai rapid? in plus am mustata destul de pronuntata si ma gindeam sa o tai

4 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Trebuie să ai răbdare, dacă tu o tai acum, te vei sătura de ea în maxim 2-3 ani, cel puțin, așa am pățit eu.

| Sportfreak a răspuns:

De ce vrei barba rolling on the floor? bucurate ca in curand iti va creste zilnic

| 6354773 a răspuns:

Poti sa iti dai odata cu bigul si sa astepti sa iti creasca sau sa te dai cu ulei de richin. Dar eu as zice sa nu te grabesti pentru ca ai timp.

| samysamy94 a răspuns:

Asa sunt unii ..adica si eu ..am 21 de ani si fara nici un fir de par..nu suntem toti la fel ..si asta ne face mai speciali.