| Sylvye a întrebat:

Am aflat de curand de pixul si pudra de albire a dintilor si as vrea sa stiu daca aceste produse doar iti albesc dintii sau ti si curata... Imi puteti spune si un pret pentru ele?

2 răspunsuri:
| denysuk25 a răspuns:

Buna! Este o oferta cu 2 pixuri la 100 de lei. Nu pot sa iti trimit linkul ca sunt de pe telefon, in schimb iti pot spune ca o gasesti in partea stanga unde se afla reclamele si scrie " Anul acesta se poarta dinii albi ". Sper ca te-am ajutat. Vezi ca oferta este pana pe 9 ianuarie. Si apropo, mai este si transport gratuit. Funda? kiss

| KaiyoAino a răspuns:

Eu am, nu sunt bune, dentistul mi `a spus sa nu le mai folosesc ca nu sunt sanatoase pentru dinti