| Kldd a întrebat:

Am o intrebare, adidasii tip gheata, sunt doar pentru sezonul de iarna, sau pot fi purtati indiferent de sezon, gen : https://www.google.ro/......ps?/search

2 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Eu am văzut băieţi care-i poartă şi vara, deci indiferent de sezon. Mă rog, vara unii preferă un material mai subţire pentru că e cald...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta indiferent de sezon depinde si de material. Eu aveam unii mai subtiri pe care ii puteam purta si vara.

Ideea e ca nu toata lumea ii prefera pe cei josi. happy